ABUS Insteekketting Adaptor Chain 8KS - Zwart - 100 CM
Deze insteekketting 8KS/100 van ABUS is gemaakt om uw fiets mee af te sluiten in combinatie met een ABUS ringslot. Op deze manier is uw fiets dubbel beveiligd! De ketting heeft een lengte van 100 centimeter.
Let op!
Dit insteekslot past alleen op de volgende ABUS ringsloten: Pro Shield Plus 5950, Pro Shield 5850, Shield 5650 en 5650L en Shield Plus 5750L. Een ringslot is niet inbegrepen, maar wel apart verkrijgbaar (zie gerelateerde producten). In combinatie met een van de genoemde ringsloten heeft deze insteekketting het ART-2 keurmerk.
Ketting van gehard staal
Deze zware ABUS insteekketting heeft vierkante schakels met een dikte van 8 mm, gemaakt van gehard speciaal staal. De ketting wordt beschermd door een stevige, nylon hoes in de kleur zwart. Deze hoes zorgt ervoor dat de ketting geen krassen achterlaat op uw fiets.
Eenvoudige dubbele beveiliging
Met de Chain ringslotketting is het dubbel beveiligen van uw fiets simpel. U legt de ketting om een vast object, haalt het kettinguiteinde met de sluiting door de ring en steekt deze daarna in de slotbehuizing. Een extra sleutel is niet nodig.
Gewicht: ca. 1620 gram
Merk: | ABUS |
ART keurmerk: | Nee |
Diameter schakel: | 8 mm |
Lengte: | 100 cm |
Gewicht: | 1,6 kg |
Materiaal: | Gehard staal |
Beschermingsmateriaal: | Nylon, beschermt tegen krassen |
Kleur hoes: | Zwart |
Geschikt voor ringslot: | Pro Shield Plus 5950, Pro Shield 5850, Shield 5650 en 5650L en Shield Plus 5750L |
Diameter plug-in pin: | N.n.b. |